Металеві двері

Металеві двері

Металеві двері від українсько-польської корпорації «Plamet» – це сучасний якісний продукт, призначений для забезпечення вашого комфорту та гарантії безпеки. Ми надаємо весь комплекс послуг із виміру, виготовлення конструкції, її доставки, демонтажу старих дверей та установки нових. Усе це буде зроблене на найвищому рівні та в оптимально стислий строк. Також пропонується подальше сервісне обслуговування самої конструкції та її комплектуючих.

Ми є єдиним в Україні виробником, який кожне замовлення розраховує за спеціальною програмою. Тому наші двері виготовляються в індивідуальному порядку під відповідні розміри з точністю до 1 мм. Ви зможете вибрати оптимальну комплектацію конструкції.


Ми пропонуємо різні типи конфігурації дверей, різноманітний вибір утеплювачів і фурнітури, а також додаткові елементи, наприклад, склопакет у стулці. Крім того, ви можете вибрати варіант оздоблення, який найбільше сподобався.


Металеві двері в Україні

«Plamet» пропонує найбільш ексклюзивні рішення для облаштування дверних прорізів. Ви можете купити двері в Черкасах таких модифікацій:

Ми пропонуємо металеві дверні системи. Такі конструкції мають максимально можливий рівень міцності. Металеві двері призначені для комплектації:

При всьому при цьому ви можете розраховувати на найдоступніші ціни вхідних дверей. Металеві двері здатні забезпечити максимально можливий рівень безпеки об'єкта своєї установки. Дверну систему такого типу дуже непросто зламати навіть із використанням піротехнічних засобів і ріжучого електроінструмента. Дверні металеві системи встановлюються на об'єкти із групи ризику, тобто на споруди, які є потенційною метою для різних зловмисників.

Замовляйте вхідні двері в Черкасах! Купити металоконструкції ви можете безпосередньо з нашого сайту.

ІЗ ЧОГО СКЛАДАЮТЬСЯ МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ?

Металеві дверні конструкції оснащуються надійним і довговічним конструктивним виконанням. Металеві двері складаються з:

Рама створюється на основі металопрокату (кути, швелери, прямокутні труби та ін.). Елементи рами з'єднуються між собою за допомогою зварювання. Сама рама фіксується у дверному прорізі анкерами, мінімум у 10 місцях. Анкерне кріплення – це точки мертвої фіксації.

Дозвольте нагадати, у «Plamet» можна купити двері в Черкасах із доставкою. Ви можете розраховувати на найвищу якість дверних систем і найбільш доступний вартісний діапазон. Звертайтеся, чекаємо на вас!

За дверне полотно використовується листове залізо на 2-3 міліметри товщиною. Дуже часто листове залізо для полотна піддається термообробці (загартуванню), що робить дверне полотно не просто надійним, а надміцним. Відносно петель, то багато виробників дверних систем використовують посилені петлі, які не піддаються провисанню та механічним пошкодженням ззовні, по типу спроб зрізати петлю і т. д.

Ознайомтеся з вартістю дверних систем, ціна на двері позначена в каталозі нашої продукції.

До речі, великою популярністю користуються двері з полуторною або подвійною секцією. Дверні системи цього типу призначені для монтажу в широкі прорізи. Як правило, широким входом оснащуються житлові блоки під'їздів, парадні різних магазинів та інші об'єкти торговельного, адміністративного та виробничого призначення.

Ми працюємо по всій Україні. Замовляйте двері з доставкою в будь-яке з міст нашої країни. Якщо у вас є запитання відносно вибору того або іншого варіанта дверей, зв'яжіться з менеджером «Plamet», ми надамо всю необхідну інформацію. Крім цього, якщо буде доцільно, то фахівець нашої компанії зможе відвідати ваш об'єкт і, ознайомившись з особливостями дверного прорізу, надати предметні рекомендації щодо вибору того або іншого варіанта дверної системи. Звертайтеся, не соромтеся, чекаємо на вас!

ЯК ВИЗНАЧИТИСЯ З ДИЗАЙНОМ МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ?

Ми пропонуємо не просто металеві двері, наша пропозиція набагато краща. У «Plamet» можна знайти сотні дверних конструкцій із дуже-дуже вдалим дизайнерським виконанням. Ми пропонуємо не один десяток видів декоративної обробки металевих дверей:

Ви можете купити двері металеві в Черкасах як із дуже скромним і непримітним дизайнерським виконанням, так і з розкішною фактурою, яка цілком може претендувати на роль головної ізюминки в екстер'єрі фасаду багатоповерхової будівлі.

Велику популярність здобули металеві двері, обшиті МДФ. Даний матеріал імітує поверхню натурального дерева: вільха, дуб, ясен, горіх, вишня та ін. Існують варіанти обшивки для внутрішньої обробки, а є МДФ для зовнішньої установки. Останній варіант декору може захистити від агресивного впливу навколишнього середовища (від дощу, палючого сонця, морозу і т. д.).

Дозвольте нагадати, у «Plamet» можна купити двері в Черкасах уже повністю укомплектовані фурнітурою та готові до установки.

Також непоганим варіантом декору є ламінація дверного полотна та лиштв. Ламінат може мати різну колірну градацію, від однотонних світлих або темних тонів до складних графічних інсталяцій, наприклад, імітація природного каменю, мармуру та ін.

Декор потрібно підбирати відповідно до декоративного виконання навколодверного простору. Тобто якщо під'їзд обладнаний світлою побілкою, то найкраще віддати перевагу дверній системі в темних тонах. Справа в тому, що чорні двері на білому тлі створять чудовий контраст, перетворившись у помітний здалеку об'єкт.

Якщо ж ви не любите виділятися, то найкраще купити двері світлого відтінку, оскільки білий колір на білому тлі буде практично непомітним.

Пам'ятайте, що грамотно обрані вхідні металеві двері надійно захистять вашу обитель від зазіхань всюдисущих зловмисників і зроблять ваш будинок максимально гармонійним, гарним, затишним і завжди теплим. Звертайтеся, чекаємо на вас!