Ручки

Дверні ручки в Черкасах

Ми розуміємося на створенні якісних дверних систем. Одним із найважливіших етапів установки дверей є облаштування металевих конструкцій якісною, надійною в роботі та ергономічною фурнітурою. Своїм відвідувачам ми пропонуємо дверні ручки в Черкасах для вхідних і міжкімнатних полотен. У своїй роботі ми оперуємо найкращими варіантами фурнітури, які мають і дуже якісне конструктивне виконання, і чудовий дизайн. При цьому ви можете розраховувати на доступні ціни та широку географію продажів, ми працюємо по всій Україні.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

В арсеналі нашого інтернет-магазину є дуже вдалі варіанти фурнітури і для вхідних дверей. У нас можна купити двері ручки в місті Черкаси таких модифікацій:

  • із накладними броньованими пластинами під замкову щілину та ручками важільного типу (для вхідних дверей);
  • ручки важільного типу (для міжкімнатних дверей);
  • класичні нерухомі ручки (для вхідних дверей із кодовим замком);
  • класичні нерухомі ручки (для міжкімнатних дверей).

Багато моделей дверних ручок (особливо ті, які призначені для вхідних дверей) оснащуються броньованими накладками, які служать додатковим захистом від висвердлювання замкового механізму. Нерідко такі ручки оснащуються красивим декоративним оздобленням. Ви можете купити цей тип фурнітури з доставкою в будь-яке з міст України або ж замовити залізні двері у зборі з даною фурнітурою.

Відносно комплектації інших металевих дверей: велику популярність мають класичні нерухомі ручки, їх ще називають «розеткою». Цей тип фурнітури цінується за те, що ручки не створюють шуму при роботі. Наприклад, ручки важільного типу рухомі, і при їх роботі виникає шум, плюс до цього буде шуміти і сам фіксатор дверей, яким управляють ручки. А «розетки» мають дуже просту конструкцію, у якій немає ні фіксатора дверей, ні рухомих вузлових елементів. До речі, ціна на дверні ручки в Черкасах саме цього типу належить до найбільш доступного вартісного діапазону.

Дозвольте допомогти вам із вибором фурнітури, зателефонуйте менеджеру «Plamet», отримайте вичерпну консультацію із приводу вибору того або іншого варіанта ручок. Телефонуйте, ставте запитання, не соромтеся. Чекаємо на вас!