Вічка

Дверні вічка в Черкасах

Українсько-польська корпорація «Plamet» є лідером в сфері установки якісних металевих дверей. Секрет успіху в тому, що наші фахівці приділяють першочергове значення найдрібнішим деталям при оснащенні металевих конструкцій. Йдеться про фурнітуру, зокрема про дверні вічка в місті Черкаси, лиштви та ручки. Ми зробимо так, що вхідні двері отримають максимально великі функціональні можливості. Крім того, вони зайвий раз підкреслять гарний смак власника будинку і високий рівень комфортабельності його апартаментів. При всьому цьому, ціни на нашу продукцію належать до доступного вартісного діапазону.

Дозвольте нагадати, корпорація «Plamet» пропонує найширший асортимент дверної фурнітури. У нас можна замовити варіанти комплектації вхідних дверей, як то кажуть, на всі випадки життя. Ми пропонуємо чудові рішення для облаштування житлових об'єктів, для оснащення будівель адміністративного, комерційного та промислового призначення. Замовляйте дверні вічка в Черкасах, також ми здійснюємо доставку фурнітури по всій території України. В нашій корпорації ви можете купити найбільш якісну, надійну, довговічну і функціональну продукцію.

Асортимент вічок 

Ми пропонуємо найкращі варіанти фурнітури для металевих дверей. У нас ви зможете знайти ідеальні рішення комплектації для облаштування вхідних дверей різного типу, а саме:

  • для парадного входу,
  • для входу в житловий блок,
  • для входу в квартиру, котедж, віллу,
  • для облаштування хвіртки приватного будинку.

При цьому, у вічках можуть використовуватися різні типи технологій забезпечення огляду. Найбільш простими за конструкцією і найбільш доступними за ціною є класичні вічка, які забезпечують обмежений кут огляду (він дорівнює діаметру отвору в дверному полотні). Ці пристрої комплектуються самим звичайним склом, яке захищає вхід від пилу і протягів. Така техніка встановлюється на об'єкти, які не входять до групи ризику. Це можуть бути двері в парадній багатоповерхового будинку або ж хвіртка входу на прибудинкову садибу. Корпорація «Plamet» пропонує найкращі вічка цього типу в місті Черкаси. Вони, як и вся наша фурнітура відрізняються високою якістю. Також ви можете купити фурнітуру з доставкою в будь-яке з міст України.

Ми пропонуємо й оптичні пристрої, які забезпечують більший кут огляду. Такі прилади за своєю будовою подібні об'єктиву фотоапарату. Деякі моделі з цієї серії забезпечують ширококутний огляд (так зване, «риб'яче око»). Подібне обладнання відрізняється надійністю і підвищеною стійкістю до зламу. Відзначимо, що зламостійкість вічок – це найважливіший показник якості конструктивного виконання такої техніки. Відомо безліч випадків, коли зловмисники відкривали вхідні двері через отвір вічка.

Якщо ж ви розраховуєте на максимально можливий рівень безпеки вхідних дверей, то в цьому випадку зверніть увагу на вічка, які оснащені системою відеозв'язку. Подібна техніка дозволить спілкуватися з вашими відвідувачами, не відкриваючи двері і навіть не підходячи до входу. Такі вічка комплектується камерою і сенсорним екраном. Ви можете розмістити екран в своїй кімнаті та контролювати спілкування з відвідувачами, не встаючи з дивана.

Дозвольте нагадати, що українсько-польська корпорація «Plamet» пропонує найкращі варіанти дверних вічок в Черкасах та іншої дверної фурнітури. Нашу продукцію можна з успіхом встановити на двері будь-якого типу і будь-якого рівня презентабельності. У нашому інтернет-магазині можна знайти як «бюджетні» рішення дверної оптики, так і ексклюзив. Ціни на вічка в місті Черкаси коливаються в залежності від категорії обраної моделі.