Жалюзі

Жалюзі для ПВХ-вікон у Черкасах

Елегантні, витончені, стильні, модні та гарні – ці епітети належать віконним конструкціям, які обладнані жалюзі. Компанія «Plamet» уже багато років поспіль цілеспрямовано напрацьовує асортимент найбільш вдалих варіантів віконних жалюзі в Черкасах, і, бачить Бог, нам є, що запропонувати своїм відвідувачам. Ми пропонуємо дуже якісні рішення віконних фіранок, які здатні дуже легко й невимушено внести в апартаменти заповітні нотки гармонії, краси та затишку. Асортимент сонцезахисних конструкцій дійсно великий, у нас є дуже непогані варіанти фіранок і для облаштування житлових апартаментів, і для об'єктів адміністративного управління, і для виробничих приміщень.

Сонцезахисні системи компанії «Plamet» мають чудові експлуатаційні характеристики. Крім найвищого рівня естетичної краси, наші фіранки дуже надійні в роботі, довговічні, за ними легко доглядати, їх легко чистити та мити. Такі фіранки не тільки практичні, гарні та функціональні, наша продукція екологічно чиста та безпечна. Ви можете купити жалюзі в місті Черкасах для облаштування дитячих кімнат. Як відомо, малята дуже чуйно реагують на всілякі алергени та подразники по типу полімерної синтетики, тому в подібних випадках краще облаштувати апартаменти дійсно якісною продукцією.

Якщо необхідно, фахівці «Plamet» проконсультують вас із приводу вибору того або іншого варіанта жалюзі. А поки що ознайомтеся з каталогом фіранок, вивчіть характеристики та ціни на жалюзі в Черкасах. Якщо з'явилися будь-які запитання, обговоріть неясні моменти з менеджером нашого магазину, не соромтеся, чекаємо ваших дзвінків. Крім усього іншого, ви можете замовити доставку віконних фіранок у будь-яке з міст України. Звертайтеся!

ЯКІ ЖАЛЮЗІ МИ ПРОПОНУЄМО?

В арсеналі нашої компанії є дуже вдалі варіанти віконних фіранок, яким під силу облаштувати ПВХ-вікна і на балконі, і в спальні, і у вітальні, і в робочому кабінеті. «Plamet» допоможе вам підібрати найбільш вдалий варіант віконних фіранок, які зроблять інтер'єр апартаментів солідним, престижним, лаконічним, цікавим і в міру зухвалим. У нас є дуже непогані рішення і для облаштування адміністративних апартаментів, чий інтер'єр вимагає строгої класики, і для облаштування спальних кімнат підлітків, які тяжіють до епатажу та яскраво-строкатого стилю. При цьому ви можете купити жалюзі в Черкасах за найдоступнішою вартістю, ціни віконних фіранок належать до найбільш доступного вартісного діапазону.

Отже, в асортименті нашої компанії є такі варіанти жалюзі:

  • горизонтальні,
  • вертикальні.

У свою чергу, фіранки з горизонтальним розташуванням ламелей поділяються на фіранки з алюмінію та деревини. Вертикальні жалюзі створюються з різних варіантів текстилю.

Горизонтальні жалюзі мають ідеальні габаритні розміри, щоб точнісінько прикрити площу віконного прорізу. З одного боку, даний варіант фіранок зробить кімнату більш просторою, оскільки ламелі не закривають область підвіконня. З іншого боку, горизонтальні жалюзі зроблять апартаменти візуально трохи ширшими, але менш високими. Цей вид фіранок буде ідеально виглядати у вузькому, але великому по висоті приміщенні. Дуже часто горизонтальні жалюзі використовуються для створення інтер'єру в стилі «Мінімалізм» і «Hi-Tech». До цього можна додати, що даний тип фіранок має і дуже вигідну вартість, ціни на жалюзі в місті Черкасах належать до найбільш доступного вартісного діапазону. Дозвольте допомогти вам із вибором найбільш оптимального варіанта фіранок, фахівці «Plamet» запропонують вам на вибір найбільш вдалі моделі жалюзі, які будуть ідеально гармоніювати з інтер'єром вашої обителі. Зателефонуйте нам, не соромтеся!

Відносно вибору вертикальних жалюзі, то даний тип фіранок дуже і дуже красивий для облаштування не сильно високих і великих по ширині приміщень. Справа в тому, що вертикальне розташування ламелей робить апартаменти більш високими та менш широкими на вигляд, ніж вони є насправді. Даний тип віконних фіранок є воістину універсальним. Подібні жалюзі встановлюються і в житлових апартаментах, і в навчальних аудиторіях, і в робочих кабінетах, і на будь-яких інших об'єктах, які тяжіють до максимально виразного стилю. Дозвольте фахівцям «Plamet» порекомендувати вам дуже гармонійні та лаконічні жалюзі в місті Черкасах, тут ви знайдете чудові варіанти фіранок, які внесуть у вашу обитель максимальний рівень краси, комфорту та затишку. У каталозі віконних фіранок є жалюзі з різною товщиною ламелей, що дозволить вам вибрати фіранки, які максимально відповідають архітектурним і будівельним особливостям апартаментів.

Загляньте в каталог із жалюзі, тут представлені найбільш вдалі варіанти віконних фіранок.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Горизонтальні жалюзі є найменш вимогливим різновидом фіранок. Цей тип жалюзі стане справжньою знахідкою для людей, які не люблять приділяти багато уваги санітарно-гігієнічній обробці житла. Усе, що буде потрібно для підтримання чистоти горизонтальних жалюзі, так це хоча б 1 раз на місяць протирати ламелі вологою ганчіркою. Ця робота забере у вас лише 20 хвилин.

У принципі, вертикальні жалюзі теж можна дуже швидко й ефективно чистити. Правда, для цього знадобитися спеціальний пристрій – парогенератор. Достатньо пройтися по вертикальним ламелям із текстилю пароочисником, і фіранки засяють небувалою свіжістю та чистотою. Дана операція теж не забере багато часу, принаймні, такий вид обробки відбувається набагато швидше й ефективніше, ніж класичне прання.

Якщо ви в процесі створення унікального інтер'єру, то запросіть фахівців «Plamet» на свій об'єкт. Ми на місці порекомендуємо вам найбільш гармонійні рішення віконних фіранок та обчислимо їх точну вартість. Замовляйте жалюзі в Черкасах, а також замовляйте доставку фіранок у будь-яке інше місто України. Чекаємо ваших дзвінків, звертайтеся, ставте свої запитання, не соромтеся!