Протимоскітні сітки

Продаж та установка москітних сіток у Черкасах

Щоб зробити віконні системи дійсно практичними та функціональними, ми передбачили в асортименті своєї продукції великий вибір якісних москітних сіток. Ми настійно рекомендуємо замовляти цей допоміжний елемент відразу при установці ПВХ-конструкцій. Компанія «Plamet» пропонує москітні сітки в Черкасах із захистом не тільки від комах, мух та інших небажаних «гостей», захисні сітки запобігатимуть потраплянню у вашу обитель тополиного пуху, пилу (із великою, середньою та дрібною фракцією) та алергенів у вигляді рослинного пилку. Ви можете купити москітну сітку в Черкасах у декількох модифікаціях:

  • для внутрішнього розміщення (із Z-кріпленнями),
  • для зовнішнього розміщення (із кишенями та петлями).

Перший тип сітки є стандартним рішенням антимоскітного захисту, даний елемент прекрасно захистить вашу обитель від зазіхань усіляких тварин, птахів, комах і пилових засорів із великою фракцією. Але даний різновид сіток доведеться знімати й установлювати за кожним разом, коли ви закриваєте або відкриваєте стулки вікна. Перевагою москітних сіток такого типу є їх простота конструктивного виконання. Щоб використовувати внутрішню «москітку», вам не буде потрібно монтувати додаткові кронштейни або фіксатори, достатньо легким рухом руки втиснути сітку у віконний проріз і все.

Якщо ви хочете добитися досить високих показників санітарно-гігієнічної обстановки своєї обителі, то слід купити другий варіант москітної сітки. Це універсальний тип захисту, подібні сітки стануть непереборною перешкодою для будь-яких забруднювачів. Такий варіант «маскіток» використовується як стаціонарний захист. Достатньо раз змонтувати зовнішню москітну сітку, і ви зможете користуватися нею протягом усього року. Сітка встановлюється із зовнішнього боку вікна, тому вона не буде заважати вільному ходу віконних стулок. Але, при бажанні, зовнішню сітку можна легко зняти, це може знадобитися для чищення комірок від пилу та інших забруднень.

До речі, ціна на внутрішні москітні сітки в Черкасах приблизно відповідає вартісному діапазону зовнішнього захисту. Ви повністю вільні у виборі сіток.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Компанія «Plamet» уже більше 10 років здійснює створення якісних віконних і дверних систем в Україні, за цей час ми встигли напрацювати цілий ряд рішень щодо антимоскітного захисту. Те, що ми пропонуємо вам, гарантовано прослужить довгі роки, вносячи у вашу обитель найвищий рівень комфорту, гармонії та затишку.

Усі категорії сіток забезпечують найвищий рівень захисту обителі. Багато моделей москітних сіток у Черкасах можна використовувати як огородження, щоб ваші вихованці або маленькі дітки не прошмигнули у відкритий навстіж дверний або віконний проріз.

Які матеріали лежать в основі москітних сіток?

Великої популярності набули сітки на основі фібергласа. Це досить міцний конструкційний матеріал, який схожий за своїми властивостями з капроном. Фіберглас добре переносить літню сонячну спеку, осінню дощову погоду та зимові морози. До речі, дозвольте нагадати, ви можете купити москітні сітки в Черкасах із доставкою. Якщо необхідно, ми здійснимо доставку полотен у будь-яке з міст України.

Крім цього конструкційного матеріалу часто використовується полотно під назвою «PetScreen». Дана серія сіток має підвищений рівень міцності. Подібний захист використовується на тих об'єктах, у яких є домашні вихованці (особливо з кігтями, наприклад, коти) і маленькі дітки, які через свою недосвідченість можуть вилізти у вікно або у двері, коли залишаються поза увагою батьків.

У принципі, усі сітки можна позиціонувати, як всесезонні. «Москітки» можна використовувати цілий рік, цей варіант захисту убезпечить ваш будинок від багатьох проблем і лиха. Плюс до всього наші сітки належить до найбільш доступного вартісного діапазону. Дізнайтеся ціни на москітні сітки в Черкасах по каталогу нашої продукції.