Віконна фурнітура

Вибір моделей віконної фурнітури в Черкасах

Доброго дня, шановний читачу. Дозвольте представити до вашої уваги найбільш актуальні моделі віконної фурнітури в Черкасах. Ми пропонуємо продукцію двох європейських виробників: «Axor» і «Maco». Фурнітура цих торговельних марок стане кращим кандидатом на роль комплектуючих для комфортабельних, енергоефективних і просто надійних у роботі віконних систем. Продукція даних компаній перевірена Міжнародним інститутом сертифікації «IFT Rosenheim» і відзначена незалежними експертами знаком якості DIN ISO 9001. Дозвольте, детальніше розповімо про віконну фурнітуру в Черкасах: що пропонує «Plamet» і які особливості мають дані моделі.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

У нашому арсеналі є віконна фурнітура виробництва «Axor» і «Maco». Дозвольте зупинитися на цьому моменті і детальніше розповісти про типи віконної фурнітури.

  1. Найпростіші варіанти фурнітури:

Ці механізми являють собою класичну шарнірну петлю. Відмінною рисою фурнітури, яка представлена в «Plamet», є наявність у шарнірах спеціального компенсатора навантажень. Завдяки наявності додаткового посилення, поворотна фурнітура не просяде із часом і не перекосить хід віконних стулок. Цей тип фурнітури використовується в невеликих за розміром віконних прорізах, наприклад, у віконній фрамузі ванної кімнати.

Ви можете замовити елементи ПВХ із доставкою по всій території України. Фірмова віконна фурнітура доступна в Черкасах та інших містах нашої країни.

  1. Золота класика:

Цей тип віконної фурнітури дозволяє розширити функціональні можливості ПВХ-систем. Укомплектовані поворотно-відкидною фурнітурою вікна можна не тільки розкривати відносно осі горизонтальної площини, але й переміщати стулки по вертикалі. Тобто віконна фурнітура в Черкасах дозволяє встановлювати стулки вікна на режим «безпечного» провітрювання. Поворотно-відкидна фурнітура використовується при комплектації класичних варіантів скляних систем, наприклад, при облаштуванні віконного прорізу в спальній кімнаті або на кухні.

  1. Елітна фурнітура:

Даний різновид віконної фурнітури вважається найбільш якісним, надійним та довговічним. Справа в тому, що на плечі елементів зсувної фурнітури лягають обов'язки з переміщення скляних конструкцій масою до 400 кг. Щоб виключити ймовірність виникнення всіляких аварійних ситуацій, виробники зсувної фурнітури приділяють її виробництву особливу увагу. Після виробництва цих елементів усі моделі віконної фурнітури в Черкасах піддаються обов'язковим випробуванням, під дією сил статичних і динамічних навантажень. Зсувна фурнітура застосовується при створенні панорамних скляних конструкцій, які встановлюються на верандах, терасах і лоджіях.

У корпорації гармонії та затишку «Plamet» можна купити будь-який тип віконної фурнітури.

Особливості віконної фурнітури «Axor» і «Maco»

Продукція торговельних марок «Axor» і «Maco» має чудові експлуатаційні характеристики, а саме:

  • гарантійний термін служби 15 років. На практиці фурнітура здатна відпрацьовувати близько 30 років у режимі інтенсивної експлуатації. Ці дані представлені незалежними експертами Міжнародного інституту сертифікації «IFT Rosenheim»;
  • найвищий клас захисту від корозії. Усі елементи віконної фурнітури в Черкасах оснащуються 5-м класом захисту від корозії, завдяки чому фурнітура забезпечує найвищу надійність роботи віконних систем;
  • високий клас захисту від злому. Посилення стулок, захист замків від висвердлювання, наявність фіксатора рукояток – усі ці елементи роблять ПВХ-системи неприступними перед всюдисущими зловмисниками;
  • лаконічне дизайнерське виконання. Уся віконна фурнітура в Черкасах створюється в повній відповідності з дизайном віконної системи, будьте впевнені, ПВХ у зборі стане головною особливістю інтер'єру ваших апартаментів;
  • легкий хід і найвища надійність роботи механізмів. Наявність компенсаторів зусилля, доводчиків закриття стулок і напрямних ножиць перетворять експлуатацію віконних конструкцій у просте та легке заняття.

Ознайомтеся із цінами та характеристиками віконної фурнітури по каталогу фірмових ПВХ-систем. Звертайтеся!