Підвіконня

Вибір підвіконь у Черкасах

З вашого дозволу, шановний читачу, нагадаємо, що компанія «Plamet» представляє найбільш технологічні підвіконня в Черкасах, із найбільш надійною та практичною конструкцією. У номенклатуру наших ПВХ-систем увійшла продукція таких брендів, як «Open Тeck», «Plastolit» і «Danke». Ці торговельні марки виробляють кращі у своєму роді підвіконня. Продукція цих брендів сертифікована і відповідає всім вимогам, нормам і стандартам, які пред'являються до ПВХ у країнах Євросоюзу та СНД. Дозвольте більш детально розповісти про підвіконня «Plamet» у Черкасах: де можна використовувати ці моделі та у яких випадках їх установка буде найбільш раціональною.

СЕРІЯ ПІДВІКОНЬ «OPEN TECK»

Підвіконня даної торговельної марки – це ексклюзивні рішення ПВХ-систем, які створюються з однією метою – стати завершальним штрихом в образі віконної системи, вносячи в конструкцію ПВХ нотки високого престижу та витонченого смаку.

Щоб здійснити вибір і купити моделі підвіконь, які вам сподобалися, зробіть замовлення ПВХ по каталогу металопластикових конструкцій.

СЕРІЯ ПІДВІКОНЬ «PLASTOLIT»

Ця торговельна марка має у своєму арсеналі дуже велику кількість моделей оригінальних, лаконічних і неординарних варіантів підвіконь, які здатні або злитися воєдино з навколовіконним простором, або підкреслити яскравість і свіжість ПВХ-системи, або ж можуть самостійно стати центральним елементом віконної системи.

СЕРІЯ ПІДВІКОНЬ «DANKE»

Вітчизняна компанія «Danke» пропонує унікальні у своєму роді рішення для облаштування металопластикових вікон. Підвіконня «Danke» виготовляються за спеціальною технологією, аналогів якої немає ні в однієї компанії-конкурента. Продукти цієї торговельної марки створюються без застосування всіляких розчинників і формальдегідів. Робоча поверхня підвіконь виготовляється з акрилу, який має гіпоалергенні властивості. Використовуйте підвіконня «Danke» для облаштування дитячих кімнат, спалень і робочих кабінетів.

Деякі моделі підвіконь у Черкасах можуть мати комбіновану конструкцію з акрилу та деревини. Ця серія підвіконь використовує полімерну основу, а лицьова поверхня моделей виготовляється з натуральної деревини.

Варіанти дизайнерського виконання

  1. Глянець:

Відблиск глянсової поверхні підвіконня зможе вдало доповнити інтер'єрну обстановку апартаментів. Глянець має дуже естетичний вигляд, вносячи в образ приміщення своєрідну витонченість, епатаж і навіть гламур. Відмінною рисою білого глянцю є його вимогливість до підтримання порядку і чистоти. Справа в тому, що на глянсовій поверхні добре помітний пил. Якщо ви належите до людей, які люблять і поважають порядок із чистотою, то неодмінно замовте глянсовий варіант підвіконь. Ви зможете дати волю своїй натурі, щоб приділяти належну увагу прибиранню підвіконня.

Дозвольте ознайомити вас з асортиментом підвіконь у Черкасах, каталог ПВХ «Plamet» зібрав найбільш якісні, надійні і практичні моделі.

  1. Матова поверхня:

Оксамитовий відблиск матової поверхні зробить віконну конструкцію дуже лаконічною і презентабельною. Такі підвіконня внесуть в образ апартаментів значну частку престижу і нехитрої краси. Дуже великої популярності набули матові підвіконня в Черкасах чисто білого кольору. Ці ПВХ мають одну дуже цікаву властивість: справа в тому, що матова поверхня робить пил практично непомітним, тому якщо ви не любите (або якщо немає часу) підтримувати чистоту в приміщеннях, віддайте перевагу матовим підвіконням.

Ознайомтеся із цінами на моделі ПВХ. Замовляйте доставку підвіконь у будь-яке з міст України.

  1. Ламінація кольоровою плівкою:

Виробники підвіконь пропонують дуже велику кількість колірних варіацій своїх продуктів. Бежевий, пісковий, темно-червоний, золотавий – це далеко не повний перелік відтінків, у яких можна замовляти підвіконня. Деякі моделі ПВХ оснащуються складнопоєднуваною колірною палітрою, можна замовити підвіконня з імітацією поверхні мармуру, природного каменю, деревини і т. д. Цікаві варіації квітів внесуть в інтер'єр ваших апартаментів свою частку свіжості та неповторного стилю. Наявність колірної палітри в приміщеннях зробить образ апартаментів завершеним, максимально барвистим, соковитим і лаконічним.

Дозвольте порадити вам підвіконня в Черкасах, які щонайкраще зможуть вписатися в інтер'єр вашої обителі. Зв'яжіться з фахівцем «Plamet», отримайте вичерпні консультації із приводу вибору ПВХ. Якщо знадобиться, ми здійснимо установку елементів віконних конструкцій. Звертайтеся, ми працюємо по всій території України.